
De reeks Paper Flesh typeert het werk van Rohan Graeffly, gecreëerd met een scherpe en kritische geest, zonder toegevingen te doen aan de normen en waarden van de moderne Westerse samenleving.
Voor Paper Flesh grijpt Rohan Graeffly in op portretten of personages die paginabreed staan afgebeeld in life style-magazines. Met een borstel gedrenkt in een vloeistof om papierinkt op te lossen, herschildert de kunstenaar het beeld op papier. Op één gekozen pagina gaat hij alles wat menselijk is systematisch te lijf. Kledij en decor laat hij ongemoeid. Stoelen ondergaan soms ook een metamorfose, want die beschouwt de kunstenaar ook als menselijk.
Het resultaat is een zombie of fantoom waarbij de magazines een nieuw consistente afbeelding krijgt conform de papierstructuur. De bewerkte beelden blijven deel uitmaken van het magazine omdat de kunstenaar het belangrijk vindt om de originele context te behouden.
In Huiskamergalerie Villakulla toont Rohan Graeffly een selectie van de tijdschriften die hij bewerkte. Aan de bezoeker de opdracht om deel te nemen aan het samenstellen van een collage. Voor de toeschouwer ligt een stapel nog niet geëxposeerde magazines klaar. De bezoeker gaat bladerend op zoek naar het aangepaste beeld en hangt een geselecteerde bewerking op tegen een vrijgehouden muur. Bezoeker is niet alleen kijker. Kijker wordt zo ook curator.